×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
مباحث فرهنگی باید در مورد توجه مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در نشستی با حضور رئیس و اعضای هیات اجرایی مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد مسائل و مشکلات پیش روی تکمیل طرح bot مجموعه ورزشی کارگران تفت بررسی و بر اجرای بیش از پیش برنامه های فرهنگی تاکید شد.
در ابتدای این نشست محمدهادی آقایی رئیس مجموعه های کارگران استان گزارشی از روند اجرای طرح BOT مجموعه ورزشی کارگران شهرستان تفت و مشکلات موجود ارائه کرد.
در ادامه محمدرضا فلاحتی مدیرکل و رئیس هیات اجرایی مجموعه های کارگران استان بر راه اندازی فاز یک مجموعه رفاهی کارگران شهرستان تفت تا دهه فجر تاکید کرد و گفت: یکی از دغدغه های اعضای هیات اجرای و برخی از مسئولین استان تکمیل این مجموعه زیبا و کم نظیر در یزد می باشد که امیدواریم با همکاری و تلاش پیمانکار محترم، در دهه فجر امسال شاهد افتتاح فاز یک این مجموعه باشیم.
وی در خصوص تکمیل و بهره برداری این مجموعه پیشنهاداتی نیز ارائه و قول مساعد داد همکاری های لازم در چارچوب قانون با پیمانکار صورت پذیرد.
فلاحتی در بخشی دیگر از صحبت های خود بر اجرای برنامه های فرهنگی تاکید کرد و گفت: یکی از نیازهای اساسی جامعه اجرای برنامه های فرهنگی است؛ مجموعه ورزشی کارگران استان در نظر دارد همراه با برنامه ها و مسابقات ورزشی که در سطح استان انجام می دهد، دوره های آموزشی و مسابقات با موضوعات مختلف فرهنگی را نیز برای جامعه کار و تلاش اجرا کند.
رئیس هیات اجرای مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران استان فضاسازی فرهنگی در اماکن ورزشی را ضروری برشمرد و افزود: وجود سالن های ورزشی متعدد تحت نظر این مجموعه، فرصتی بوجود آورده تا از طریق فضاسازی به اجرای برنامه های فرهنگی نیز کمک شود؛ ورزشکارانی که در این مجموعه فعالیت می کنند شامل تمام رده های سنی است و این موضوع ضرورت اجرای برنامه های فرهنگی را نشان می دهد.
در این نشست که در محل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تفت برگزار شد، هریک از اعضا نظرات و پیشنهاداتی در خصوص دستور کار جلسه ارائه کردند و در پایان به مناسبت روز حسابدار از خزانه دار، حسابدار و کارپرداز مجموعه ورزشی کارگران استان تجلیل شد.
گفتنی است اعضای هیات اجرای از روند اجرای طرح BOT مجموعه ورزشی کارگران شهرستان تفت نیز بازدید کردند.