×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 3 December , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
اعزام تیم های کاراته کارگران استان یزد به مسابقات قهرمانی کشور

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد: محمد حسین سخی رئیس انجمن کاراته کارگران استان یزد از حضور تیم چادرملو (سبک آزاد) و تیم سارینا سرام (سبک کنترلی) در مسابقات کاراته کاتا و کمیته قهرمانی کارگران کشور به میزبانی استان خراسان رضوی خبر داد.
محمدحسین سخی از تیم چادرملو بعنوان تیم سبک آزاد نام برد و ادامه داد: برای تیم چادرملو که در سبکهای آزاد به این مسابقات اعزام می شوند، علیرضا شاکری، علی نصار، سید محسن رضوی، محمدحسین جاوید و علیرضا ابنی تحت مربیگری محمدحسین کرمی در ازوان ۶۰- ، ۷۰- ، ۸۰- ، ۹۰- و ۹۰+ کیلوگرم به روی تاتامی می روند.
رئیس انجمن کاراته کارگران استان یزد تیم سارینا سرام را دیگر تیم اعزامی به این مسابقات معرفی کرد و افزود: در سبک کنترلی نیز تیم سارینا سرام با حضور بازیکنانی همچون حمیدرضا پویافر، حسین دهقان و امیر رفیعی عازم محل برگزاری رقابتها می شود؛ مسابقات کمیته کنترلی در اوزان ۶۰- ، ۶۷- ، ۷۵- ، ۸۴- و ۸۴+ برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: سرپرستی تیم های اعزامی را علیرضا مولایی برعهده دارد و سیدمحمد میردهقان در سبک کنترلی و حامد قانع در سبک آزاد بعنوان داور در این مسابقات حضور پیدا می کنند؛ این رقابتها روز جمعه ۲۰ آبان در مجتمع ورزشی شهید برونسی مشهد برگزار می شود.
گفتنی است نفرات تیم های اعزامی به مسابقات قهرمانی کارگران کشور طی برگزاری یک دوره مسابقات استانی، انتخاب شدند؛ همچنین مربیگری تیم سارینا سرام بر عهده محمدحسین سخی می باشد.