×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 3 December , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
آغاز مسابقات فوتسال جام وحدت و همدلی کارکنان شرکت الکترو کویر یزد

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد: دور جدید مسابقات فوتسال کارکنان شرکت الکترو کویر با نام جام وحدت و همدلی همزمان با سیزدهم آبان ماه کار خود را آغاز کرد.

در مراسم افتتاحییه این مسابقات دهقانیزاده سرپرست مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی یزد اجرای برنامه ها و مسابقات ورزشی ویژه جامعه شریف کارگری را نشان از توجه کارفرمایان به سلامت کارکنان دانست و افزود: کارگران به عنوان بخش قابل توجه جامعه نقش اثرگذاری در صنعت، تولید، خدمات و رشد اقتصادی کشور ایفا می کنند؛ کارائی این قشر از جامعه در صورت مهیا بودن ارکان مختلف تولید، زمانی می تواند بروز و ظهور پیدا کند که نشاط و سلامت کارگران در محیط کار مورد توجه قرار گیرد.

وی بخش مهمی از مباحث سلامت، نشاط محیط کار و ایجاد انگیزه های کارگران را در ورزش عنوان و اظهار کرد: مدیران شرکت الکترو کویر همیشه توجه ویژه ای به موضوع مسئولیت اجتماعی و سلامت جسم و روان نیروی انسانی خود داشته اند که درکنار دیگر عوامل منجر به کسب رتبه برتر ملی در زمینه کارفرمای سلامت محور شد.

گفتنی است مسابقات فوتسال جام وحدت و همدلی شرکت الکترو کویر یزد با حضور ۱۰ تیم از واحدهای مختلف شرکت از روز جمعه ۱۳ آبان در محل مجموعه ورزشی صدف آزادشهر کار خود را آغاز کرد و در اواخر آذر ماه با معرفی تیم های برتر پایان می پذیرد.