×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد: رئیس انجمن بسکتبال کارگران استان ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه سال گذشته مسابقات بسکتبال سه نفره کارگران کشور برگزار شد، در سال جاری سعی داریم با برگزاری مسابقات انتخابی در استان با آمادگی بیشتری در مسابقات کشوری حضور پیدا کنیم.

حمیدرضا محمدی که خود از ورزشکاران موفق در رشته بسکتبال یزد به شمار می رود از استقبال تیمها جهت حضور در این مسابقات ابراز رضایت کرد و افزود: خوشبختانه ۱۰ تیم کارگری استان جهت شرکت در این دوره از مسابقات اعلام آمادگی کردند که در دو گروه ۵ تیمی با هم به رقابت می پردازند؛ در گروه الف تیم های میخک ۱، گچبرک، خاتم رز، زمرد و میخک ۲ قرار دارند و تیم های پاسارگاد، آبنوس، کابان، زارچ و کبیر در گروه ب با هم مصاف می کنند.

وی از برگزاری این مسابقات با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد خبر داد و خاطرنشان کرد: بسکتبال سه نفره انتخابی کارگران استان یزد روز جمعه ۲۰ خرداد ماه در خانه بسکتبال یزد (سالن تختی) برگزار و دیدارهای فینال و رده بندی نیز در عصر همان روز انجام می شود.

لازم به ذکر است این مسابقات با هدف شناسایی نفرات برتر بسکتبال کارگری استان انجام می شود و تیم های برتر شانس حضور در مسابقات قهرمانی کارگران کشور را دارند.

بسکتبال