×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
تیم اصفهان بر سکوی نخست مسابقات دو صحرانوردی کارگران کشور ایستاد

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی استان یزد؛ روز نخست مسابقات دوصحرانوردی قهرمانی کارگران کشور به میزبانی یزد و با حمایت شرکت فولاد آلیاژی ایران-یزد ویژه بانوان برگزار و مسابقات مردان نیز فردا برگزار می شود.
در روز اول این مسابقات بانوان کارگر ۱۱ استان کشور در دو رده سنی زیر ۴۰ سال و بالای ۴۰ سال با هم به رقابت پرداختند و پس از برگزاری رقابتی جذاب، نفرات برتر مشخص شدند.
در رده زیر ۴۰ سال مهتاب فخرایی از البرز با عملکردی خوب و با فاصله قابل توجهی نسبت به نفر دوم، بر سکوی نخست این رقابتها ایستاد و صاحب گردن آویز طلا شد.
زهرا سمیاری از قزوین نیز دومین بانوی دونده کارگر بود که موفق شد از خط پایان عبور کند و مدال نقره این رقابتها را از آن خود کند.
مقام سوم رده سنی زیر ۴۰ سال نیز به طاهره السادات عبدالله زاده از اصفهان رسید و سکوی سوم را به نام خود شد.
در ادامه مسابقات ویژه بانوان کارگر بالای ۴۰ سال انجام شد که خدیجه اسماعیل پور از گیلان با ثبت رکورد خوب موفق شد بعنوان اولین دوند از خط پایان عبور کند و مدال طلا را از آن خود کند.
مدال نقره این بخش نیز به نام اصفهان ضرب شد و فروزان جلالی علاوه بر کسب مقام دوم، دومین مدال را به صندوقچه اصفهان اضافه کرد.
شهزاد پیشدادی دونده ای از کرمانشاه به عنوان نفر سوم این رقابتها از خط پایان عبور کرد و بر سکوی سوم تکیه کرد.
در بخش تیمی نیز اصفهان با کسب دومدال در دو بخش و با بدست آوردن امتیاز منفی ۱۷ بالاتر از سایر رقبا بر سکوی نخست رقابتها قرار گرفت.
تیم تهران با کسب منفی ۲۶ امتیاز مقام دوم و تیم البرز نیز با کسب منفی ۲۷ امتیاز موفق به کسب مقام سوم شد.
مراسم اهدای مدال و جوایز با حضور مشاور استاندار یزد در حوزه بانوان، مدیرکل و سرپرست مدیریت اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس انجمن دوومیدانی کارگران کشور، نماینده فدراسیون ورزش کارگری، رئیس و برخی از اعضای هیات ورزش کارگری و رئیس مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان برگزار شد.
در حاشیه این مراسم حکم و مدال الهه اسلامی بانوی دونده یزدی که در مسابقات دو قهرمانی کارگران کشور به میزبانی قزوین مقام کسب کرده بود، به وی اهدا شد.
به این ترتیب روز اول مسابقات دو صحرانوردی کارگران کشور ویژه بانوان به پایان رسید و مسابقات ویژه آقایان نیز روز سه شنبه ۱۷ اسفند برگزار می شود.

دو صحرانوردی
دو صحرانوردیدو صحرانوردی
دو صحرانوردی
دو صحرانوردی