×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 25 June , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
دوشنبه های ورزش کارگری باید به عنوان یک برنامه ورزشی در واحدهای تولیدی نهادینه شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست این اداره کل از مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان بازدید و در جریان امور این مجموعه قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری اولین المپیاد ورزش کارگری رویداد فرخنده ای است که در واحدهای تولیدی به همت همکاران مجموعه در حال پیگیری است که جا دارد از تلاش های صورت گرفته در این راستا تقدیر و تشکر کنم.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد برگزاری دوشنبه های ورزش کارگری در واحدهای تولیدی و همراهی و همکاری کارفرمایان ارزشمند دانست و تاکید کرد: حفظ و صیانت از نیروی کار با ایجاد شادابی و نشاط از طریق ورزش و مباحث فرهنگی باید با همکاری واحدهای تولیدی برای کارگران دنبال شود و برنامه دوشنبه های ورزش کارگری به عنوان یک فعالیت ورزشی در واحدهای تولیدی نهادینه شود.
فلاحتی در بخش دوم سخنان خود با بیان اینکه مباحث فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران و خانواده های آنها از جمله برنامه هایی است که با جدیت باید دنبال شود افزود: به علت کرونا و تعطیلی طولانی مدت اماکن ورزشی، مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران دچار کسری بودجه شدید شدند.
وی تصریح کرد: نیازهای فعلی و آینده مجموعه ها باید اولویت بندی شود و برای ارتقاء آنها با برنامه ریزی اقدام کرد.
محمدهادی آقایی نیز در این دیدار پیرامون مسائل، مشکلات و شرایط حال حاضر مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان مطالبی را ایراد کرد.