×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
نفرات برتر مسابقات کاراته (کاتا انفرادی) کارگران استان یزد مشخص شدند/ ۱۵۰ کاراته کا هنر خود را به نمایش گذاشتند

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد؛ محمد حسین سخی رئیس انجمن کاراته کارگران استان در این خصوص گفت: مسابقات کاراته ویژه کارگران استان که به منظور گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در بخش کاتا انفرادی در بستر فضای مجازی آغاز شده بود با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

وی افزود: این مسابقات ویژه بانوان و آقایان و همچنین فرزندان کارگر استان و در رده های سنی مختلف ویژه کمربندهای زرد، نارنجی، آبی، سبز، بنفش، قهوه ای و مشکی انجام شد.
سخی ضمن اشاره به حضور ۱۵۰ ورزشکار در این مسابقات اظهار داشت: خوشبختانه در سالهای اخیر ورزش کاراته به جایگاه بسیار خوبی میان ورزشکاران دست یافته است و کارگران نیز از این رشته استقبال کرده اند؛ حضور ۱۵۰ ورزشکار در این دوره از رقابتها جذابیت این رشته را نشان می دهد.
رئیس انجمن کاراته کارگران استان یزد به برگزاری مسابقات قهرمانی کارگران کشور اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از دلایل برگزاری این مسابقات شناسایی کاراته کاران با استعداد در حوزه ورزش کارگری جهت اعزام به مسابقات کارگران کشور بوده که در حال حاضر با توجه به وجود کرونا، بصورت مجازی برگزار خواهد شد.
وی در خصوص نتایج این رقابتها گفت: پس از پایان مهلت ارسال فیلم ها، حرکات ورزشکاران داوری و در نهایت در بخش آقایان ابوالفضل عسگری، محمدطاها یاوری، امیرحسین کریمیان، بهراد امینیان، حسام سلمانی، امیررضا مختاری، عرفان حمیدی، محمدحسین نعیمی زاده، رادمهر امینیان، محمدصدرا بابایی، محمدعرفان مسعودی، شهاب الدین خباثی و علی کارگر موفق به کسب رتبه برتر در اوزان مختلف شدند.
همچنین در بخش بانوان کیانا بابایی، ریحانه پورشمسی، آیناز غیاثی، ریحانه میرجلیلی، زهرا جوکار، غزل پورقاسمی، ثنا زرگرپور،فاطمه کاملی نیا و هانیه بهشتی نسبت به سایر ورزشکاران عملکرد بهتری داشتند و در اوزان مختلف بعنوان نفرات برتر انتخاب شدند.
قابل ذکر است نفرات برتر این مسابقات جهت حضور در مسابقات کشوری که متعاقبا توسط فدراسیون ورزش کارگری اطلاع رسانی می شود، اولویت دارند.

نفرات برتر مسابقات کاراته (کاتا انفرادی) کارگران استان یزد مشخص شدند/ 150 کاراته کا هنر خود را به نمایش گذاشتند
نفرات برتر مسابقات کاراته (کاتا انفرادی) کارگران استان یزد مشخص شدند/ 150 کاراته کا هنر خود را به نمایش گذاشتند