×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
اردوی انتخابی والیبال کارگران استان یزد با معرفی نفرات منتخب به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگران استان یزد؛ محمدجواد نظری رئیس انجمن والیبال کارگران استان یزد ضمن اعلام این خبر افزود: همزمان با هفته تربیت بدنی ضمن اطلاع رسانی قبلی به جامعه کارگری، اردوی آماده سازی و انتخابی تیم والیبال کارگران استان یزد به مدت دو روز در مجموعه ورزشی کارگران غدیر برگزار شد.

وی افزود: ۳۵ والیبالیست کارگر استان که واجد شرایط اعلامی از سوی فدراسیون ورزش کارگری بودند زیر نظر ناصر صالحی و سید کمال سالاری دوره آماده سازی را گذراندند و پس از پایان دوره نفرات منتخب به اردوی نهایی انتخابی تیم کارگران استان دعوت شدند.

نظری که خود از والیبالیست های کارگر و به نام استان در بخش سالنی و ساحلی می باشد، ضمن تقدیر از حضور ورزشکاران در اردوی انتخابی گفت: خوشبختانه با توجه به زمان کوتاهی که داشتیم اطلاع رسانی به موقعی انجام شد و در پایان ۱۲ نفر موفق شدند نظر مربیان را جلب کنند؛ نفرات برتر به مرحله دوم اردوی آماده سازی دعوت و پس از برگزاری چند دیدار تدارکاتی عازم رقابتهای والیبال قهرمانی کارگران کشور ماه جاری خواهند شد.

گفتنی است مسابقات والیبال قهرمانی کارگران کشور در دهه دوم ماه آبان به میزبانی استان فارس به شرط صدور مجوز از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا برگزار می شود.