×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
دیدار رئیس مجموعه فرهنگی ورزشی و رفاهی کارگران استان با جمعی از مربیان

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد؛ به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش رئیس مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد با جمعی از مربیان این مجموعه دیدار و گفتگو کرد.

محمدهادی آقایی در ابتدا آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت و افزود: ورزش همواره برای سلامت جسم و روح افراد جامعه در تمام رده های سنی امری ضروری و عاملی تاثیرگذار است.

وی مسئولیت مربیان ورزشی در ترویج فرهنگ ورزش میان آحاد جامعه را یک وظیفه مهم دانست و اظهار داشت: زمانی یک جامعه سالم و بانشاط به وجود خواهد آمد که هرکسی به نوبه خود بتواند در ترغیب مردم به ورزش کردن تلاش کند؛ قطعا مربیان رشته های مختلف که بصورت جدی در ورزش فعالیت می کنند وظیفه مهم تری را ایفا می کنند.

رئیس مجموعه فرهنگی ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد در ادامه به ورزش میان جامعه کارگری اشاره و خاطرنشان کرد: ما در مجموعه ورزشی کارگران سعی داریم علاوه بر آموزش رشته های ورزشی به عموم مردم شریف استان، ترویج ورزش میان جامعه زحمتکش کارگری و خانواده این عزیزان را با جدیت بیشتری دنبال کنیم؛ زمانی ما اقتصاد و شرایط اجتماعی بهتری در جامعه خواهیم داشت که کارگران بانشاط و سلامت از نظر روحی و جسمی داشته باشیم.

آقایی در بخش دیگری از صحبت های خود به آغاز المپیاد ورزش کارگری استان یزد اشاره کرد و اظهار داشت: این المپیاد که برای اولین بار در استان یزد انجام می شود فرصت بسیار مناسبی برای شناسایی ورزشکاران کارگر با استعداد در رشته های مختلف است؛ مسابقات در ۷ رشته ورزشی و به صورت دوره ای در شرکتها برگزار می شود و نفرات برتر در فینال با هم رقابت خواهند کرد.

در این نشست صمیمی مربیان و کادر اجرایی مجموعه فرهنگی ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص بهبود ورزش کارگری ارائه کردند.