×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Sunday, 29 January , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 1 خبر
دوره آموزشی مربیگری فوتسال سطح یک ایران ویژه بانوان در یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد؛ جمال تقی نژاد رئیس هیات ورزش کارگری استان یزد ضمن تقدیر از کادر برگزاری این دوره گفت: برگزاری دوره های آموزشی تاثیر زیادی در افزایش سطح دانش مربیان دارد. هیات ورزش کارگری در طول سال چندین دوره آموزشی مربیگری و داوری در رشته های مختلف برگزار می کند.
وی استفاده از مدرسین باتجربه برای دوره های آموزشی را یک امر ضروری دانست و افزود: هدف اصلی از برگزاری این دوره ها انتقال تجربیات، قوانین و علم روز ورزش است و برای تحقق این هدف باید از مدرسینی بهره برد که خود دارای تجربه و مدارک معتبر از سوی فدراسیون مربوطه باشند.
تقی نژاد در ادامه گزارشی از روند فعالیت های هیات ارائه و خاطرنشان کرد: هیات ورزش کارگری ویژه یک جامعه خاص است ولی تمام رشته های ورزشی را شامل می شود؛ کارگران زحمتکش و خانواده های این عزیزان جامعه هدف هیات هستند که در طول سال علاوه بر آموزش رشته های ورزشی، مسابقات قهرمانی کارگران در سطح استان و کشور هم ویژه آنها برگزار می شود.
امیرفرشاد تفکری رئیس هیات فوتبال استان یزد نیز ضمن تقدیر از هیات ورزش کارگری در خصوص برگزاری این دوره گفت: خوشبختانه در استان یزد استعدادهای زیادی در حوزه فوتسال داریم که با برگزاری دوره های آموزشی، سطح فنی مربیانی که به تازگی وارد عرصه مربیگری شده اند به مراتب بالاتر می رود.
وی ضمن ابراز رضایت از برگزاری دوره های آموزشی فوتبال و فوتسال گفت: مربیان سرمایه های هر استانی هستند و برگزاری دوره های آموزشی به پیشرفت سریع آنها کمک می کند؛ مسئولیت ما در قبال مربیان آموزش دیده بیشتر می شود.
در این دوره آموزشی که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، ۱۵ نفر از بانوان علاقمند به رشته فوتسال زیر نظر الهام فرهمند که دارای مدرک مربیگری A فوتبال است به مدت ۵ روز بصورت تئوری و عملی آموزش دیدند و در پایان به نفرات شرکت کننده گواهی شرکت در دوره اهدا شد.
گفتنی است اختتامیه این دوره با حضور رئیس و نایب رئیس هیات فوتبال استان، رئیس انجمن فوتبال کارگران و نایب رئیس هیات ورزش کارگری استان یزد برگزار شد.