×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
هدف از توسعه ورزش کارگری حفظ سلامت روح و جسم کارگران است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست این اداره کل در جلسه هیئت ورزش کارگری استان، ورزش را وسیله ای برای ارتقا سلامت جامعه کارگری دانست و افزود: در حوزه کارگری هدف از ورزش سلامت جسم و روان کارگران و خانواده این عزیزان است و صرفاً توسعه ورزش در حوزه کارگری مطرح نیست؛ در واقع ورزش وسیله ای است برای داشتن جامعه کارگری سالم و شاداب که در امر بهروری نیز تاثیر دارد.
وی مجموعه های ورزشی کارگران در سطح استان را سرمایه های ارزشمندی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: مجموعه های ورزشی در استان برای تامین نشاط و سلامتی کارگران احداث شده و در حال حاضر این مجموعه ها فاقد درآمد هستند که این مسئله رسیدگی به امکانات ورزشی را غیرممکن ساخته است. امیدوارم شرکتها و واحدهای تولیدی در این شرایط حساس برای نگهداری از این اماکن ارزشمند با این مجموعه ها همکاری لازم را داشته باشند.
تشکری شروع موج پنجم کرونا در کشور را دلیل اصلی به تعویق افتادن مسابقات المپیاد ورزش کارگری استان اعلام کرد و گفت: متاسفانه شیوع ویروس کرونا باعث شد تا مسابقات المپیاد ورزش کارگری با مشکلاتی مواجه شود؛ مسابقات مجازی هم اکنون در حال برگزاری است و ورزشکاران تا پایان مرداد ماه مهلت دارند فیلم های خود را ارسال کنند.
این مقام مسئول استان در پایان ضمن قدردانی از حامیان همیشگی ورزش کارگری در استان اظهار امیدواری کرد با تسریع در واکسیناسیون مردم شریف ایران، بزودی شاهد بازگشایی کامل مجموعه های ورزشی به ویژه استخرها باشیم تا مطابق گذشته خدمات ورزشی و فرهنگی به کارگران و خانواده هایشان و همچنین دیگر اقشار جامعه ارائه کنیم.

ورزش کارگری 5
ورزش کارگری 4
ورزش کارگری 3