در بازدید سرزده تشکری صورت گرفت:

در بازدید سرزده تشکری صورت گرفت:
اردیبهشت 19, 1400
111 بازدید

شهریورماه استخر مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی اردکان باید افتتاح شود به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی در بازدیدی سرزده از نزدیک در روند ساخت و ساز استخر مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان اردکان قرار گرفت. برای این مجموعه […]

شهریورماه استخر مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی اردکان باید افتتاح شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی در بازدیدی سرزده از نزدیک در روند ساخت و ساز استخر مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان اردکان قرار گرفت. برای این مجموعه بیش از 6 میلیارد تومان اعتبار جذب شده است. وی تاکید کرد که این پروژه باید تا شهریورماه افتتاح شود.

تشکری در نشستی که باحضور پیمانکار در مجموعه کارگران اردکان برگزار شد، گفت: بیش از 6 میلیارد تومان برای تکمیل و راه اندازی استخر مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان اعتبار جذب شده است.

وی با گلایه از روند کند اجرای عملیات خاطرنشان کرد: تاخیر در اجرای پروژه برای ما قابل قبول نیست و این پروژه تا پایان شهریورماه طبق قرارداد باید در اختیار کارگران شریف شهرستان اردکان قرار گیرد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تصریح کرد: با تکمیل مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان های بافق و ابرکوه، اکثر شهرستان های استان دارای مجموعه ورزشی کارگران هستند. با توسعه زیرساخت های ورزش کارگری در استان نشاط اجتماعی را برای کارگران و خانواده هایشان رقم می زنیم.