دیدار صمیمی روسای مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران و هیئت ورزشهای همگانی استان

دیدار صمیمی روسای مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران و هیئت ورزشهای همگانی استان
مهر 15, 1399
24 بازدید

این جلسه به منظور گسترش همکاری در زمینه ورزش های همگانی ویژه جامعه هدف برگزار شد. به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد: در این دیدار محمدهادی آقایی ضمن تقدیر از همکاری و تلاش های امیرعظیم صحت مند و همکاران ایشان در هیئت ورزشهای همگانی استان در اجرای برنامه های […]

این جلسه به منظور گسترش همکاری در زمینه ورزش های همگانی ویژه جامعه هدف برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد: در این دیدار محمدهادی آقایی ضمن تقدیر از همکاری و تلاش های امیرعظیم صحت مند و همکاران ایشان در هیئت ورزشهای همگانی استان در اجرای برنامه های مجموعه ورزشی کارگران گفت: در سالهای گذشته هیئت ورزشهای همگانی همواره در برگزاری کلاسهای آموزشی و مسابقات ورزشی با این مجموعه همراه بوده و همکاری های خوبی صورت گرفته است.
رئیس مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد افزود: متاسفانه شیوع ویروس کرونا مانع برگزاری بسیاری از برنامه های مفید شد که از قبل برنامه ریزی کرده بودیم.
وی با اشاره به اینکه باید به زندگی با کرونا عادت کنیم افزود: این ویروس در حال حاضر ماندنی است و نمی توان تمام فعالیتهای خود را بخاطر آن متوقف کنیم؛ باید مردم یاد بگیرند با رعایت نکات بهداشتی می توان ورزش را ادامه داد.
آقایی ایجاد تحرک در میان جامعه کارگری و حتی کارمندی استان را از برنامه های ویژه این مجموعه ورزشی اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: قصد داریم مربیانی آموزش دهیم که توانایی انجام ورزش در رشته های مختلف بویژه همگانی و عمومی را داشته باشند؛ قصد داریم با حضور رایگان در ادارات، کارگاهها، مدارس، آپارتمان های مسکونی و غیره و ورزش کردن در کنار اقشار مختلف جامعه حتی به مدت کوتاه، تحرک و نشاط را به جامعه بازگردانیم.
رئیس مجموعه های ورزشی کارگران استان ضمن تقدیر از تلاش های محمد حسین ریاحی مدیرکل پیشین تعاون، کار و ر فاه اجتماعی در زمینه توجه به ورزش، گفت: خوشبختانه مهندس تشکری که به تازگی سکان دار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان شده اند در همین مدت کوتاه به ورزش اهمیت ویژه ای نشان داده اند و همگام با سیاست های ورزشی مجموعه گام برمیدارند و در تمامی زمینه ها پشتیبان ما بوده اند.
وی در پایان خواستار انعقاد تفاهم نامه میان مجموعه ورزشی کارگران و هیئت ورزشهای همگانی شد تا در زمینه ورزش جامعه شریف استان یزد قدمهای مثبتی برداشته و نشاط و سلامتی را به مردم هدیه کنیم.
گفتنی است در این دیدار مائده سعیدی بعنوان نایب رئیس هیئت ورزشهای همگانی و فاطمه السادات طباطبایی بعنوان مسئول ورزش مجموعه ورزشی کارگران نیز حضور داشتند.