×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 25 June , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد: به مناسبت روز جهانی کار و کارگر و با حضور صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد، ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، هاشمی معاون مدیر کل ورزش و جوانان و آرمین رئیس هئیت تنیس استان یزد و جمعی از نمایندگان کارگر و کارفرمایی زمین تنیس و امکانات رفاهی رو باز مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی غدیر افتتاح شد.
محمدحسین ریاحی درباره این خبر گفت: بالغ بر ۳میلیارد ریال بابت احداث آبنما و فضاسازی، محوطه سازی جهت استفاده کارگران و خانواده های گرامی شان در این مجموعه هزینه شده است.
وی ادامه داد: استان یزد دارای ۷ زمین تنیس می باشد که با اضافه شدن ۳ زمین تنیس که در این مجموعه امروز مورد بهره برداری قرار گرفت سرانه زمین ورزشی تنیس در استان افزایش می یابد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه در سال گذشته نیز مبلغ ۴ میلیارد ریال جهت ساخت کافی شاپ و همین طور فضاسازی در مجموعه غدیر هزینه شد خاطر نشان ساخت: مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی غدیر در مرکز استان پذیرای خانواده کار و تولید و همچنین عموم مردم استان می باشد.
وی تصریح نمود: این مجموعه ورزشی دارای زمین فوتبال چمن مصنوعی، استخر سرپوشیده (بانوان- آقایان) و سالن های چند منظوره می باشد که امیدوارم کارگران گرامی از این فضاها استفاده نمایند.
ریاحی با بیان اینکه این مجموعه ۹۰ هزارمترمربع وسعت دارد تاکید کرد: ۳۷ رشته ورزشی می توانند از امکانات این مجموعه استفاده نمایند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بیان نمود: مجموعه غدیر دارای ۱۵ هزارمترمربع فضای سبز می باشد که در فصل تابستان می تواند به عنوان تفرجگاه مورد استفاده خانواده های یزدی قرار گیرد.
وی در پایان با بیان اینکه طرح توسعه این مجموعه احداث اقامتگاه ۲۰۰ تختخوابی با مشارکت بخش خصوصی است گفت: مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی غدیر می تواند تبدیل به یکی از مجموعه های جامع فرهنگی، ورزشی و تفریحی کشور باشد.