×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
مسابقات فوتسال قهرمانی کارگران استان یزد جام فجر ۳۸

IMG_1789 (Copy)رقابتهای فوتسال کارگران با هفته ای پرگل و جذاب آغاز شد.

مسابقات فوتسال کارگران استان یزد به همت هیئت ورزش کارگری استان یزد و با همکاری انجمن فوتبال کارگران استان روز جمعه ششم اسفند ماه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی کارگران استان یزد هفته اول مسابقات فوتسال کارگران استان جام فجر ۳۸ با پیروزی مدعیان در گام اول با بازیهای پرگل پایان یافت. روز جمعه در سالن چندمنظوره مجموعه ورزشی کارگران مسابقات با بازی دریاکاران یزد و بیمارستان سیدالشهدا از گروه اول استارت خورد.

در این دیدار زیبا تیم دریاکاران یزد با نتیجه ۳ بر ۱ از سد حریف خود گذشت. در بازی دوم از گروه اولتیم جوان و یکدست یزد پخش در حالی که گل اول را دریافت کرده بود در پایان با نتیجه ۸ بر ۱ عصر ارتباطات پیشگامان را از پیش رو برداشت. مجموعه ورزشی کارگران هم با اینکه نیمه اول را با تساوی ۲ بر ۲ به رختکن رفته بود در پایان از پس شهرداری تفت تیم سوم دوره گذشته بازیها برنیامد و نتیجه را ۷ بر ۲ به حریف قدرتمند خود واگذار کرد.

در گروه دوم تیم فولاد آلیاژی ایران که در سال گذشته مقام دوم را بدست آورده بود با گل باران کاشی میلاد کار خود را در این جام آغاز کرد و برای دیگر تیمها خط و نشان کشید. در این بازی مهیج فولاد با نتیجه ۹ بر ۱ پیروز شد تا گام اول را محکم برداشته باشد. در بازی دوم این گروه ۶ گل رد و بدل شد اما تیم های یزدباف و سهیل بار زورشان به یکدیگر نرسید و  امتیازات را تقسیم کردند. تیمهای حوزه ۲ فتح و سنگ آهن فلات مرکزی ایران در آخرین بازی هفته اول شنبه شب به مصاف هم رفتند که در پایان این تیم سنگ آهن بود با نتیجه ۴ بر ۱ حریف خود را شکست داد. هفته اول ۴۳ بار توپ از خط دروازه ها عبور کرد و نشان از کیفیت بالای مسابقات فوتسال کارگران استان یزد دارد.

با انجام بازیها در روز نخست تیم یزد پخش در گروه اول و تیم فولاد آلیاژی در گروه دوم صدرنشین شدند.

گفتنی است رقابتهای فوتسال کارگران استان یزد جام فجر ۳۸ جمعه هر هفته از ساعت ۸:۳۰ صبح در مجموعه ورزشی کارگران واقع در میدان معلم آغاز می گردد که تماشای مسابقات برای علاقمندان رایگان است.

IMG_1840 (Copy)