×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
مراسم قرعه کشی مسابقات فوتسال کارگران استان یزد انجام شد.

IMG_1529 (Copy)باز هم هیجان و التهاب در فوتسال کارگری

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی کارگران استان در اولین روز از آخرین ماه سال ۹۵ مراسم قرعه کشی مسابقات فوتسال کارگران استان یزد با نام جام فجر ۳۸ برگزار شد.

شب گذشته مجموعه ورزشی کارگران میزبان سرپرستان تیمهایی بود که آمده بودند تا رقبای خود را در دور جدید مسابقات فوتسال کارگران بشناسند. در ابتدای جلسه توضیحات فنی از سوی مسئولین مسابقات پیرامون نحوه برگزاری به اعضای جلسه ارائه شد. بر اساس نظرسنجی از بین تمام سرپرستان مقرر شد تا مسابقات در دو گروه ۶ تیمی و صعود تیمهای اول تا چهارم هر گروه به دور حذفی انجام شود. در این مرحله تیمها بصورت ضربدری با هم رقابت می کنند تا تکلیف چهار تیم پایانی مشخص شود.

طبق قرعه در گروه الف تیمهای دریاکاران، عصرارتباطات پیشگامان، شهرداری تفت، مجموعه ورزشی کارگران، یزد پخش و بیمارستان سیدالشهدا قرار گرفتند و تیمهای فولادآلیاژی ایران، سهیل بار، حوزه ۲ فتح، سنگ آهن، یزد باف و کاشی میلاد گروه ب را تشکیل دادند.

در ادامه برنامه هفته اول اعلام شد که بر این اساس روز جمعه ۰۶/۱۲/۹۵ در گروه الف دریاکاران و بیمارستان سیدالشهدا ، عصر ارتباطات و یزد پخش، شهرداری تفت و مجموعه ورزشی کارگران و در گروه ب فولاد آلیاژی و کاشی میلاد، سهیل بار و یزدبافت، سنگ آهن و حوزه ۲ فتح رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.

گفتنی است رقابتهای فوتسال کارگران استان جمعه هر هفته از ساعت ۸:۳۰ صبح در سالن چندمنظوره مجموعه ورزشی کارگران واقع در میدان معلم برگزار و تا هفته کار و کارگر سال ۱۳۹۵ با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان خواهد داد. تماشای بازیها برای علاقمندان رایگان است.