مسابقات انتخابی کارگران ویژه بانوان شهرستان یزد بمناسبت دهه مبارک فجر

مسابقات انتخابی کارگران ویژه بانوان شهرستان یزد بمناسبت دهه مبارک فجر
بهمن 20, 1395
61 بازدید

مسابقات انتخابی کارگران ویژه بانوان شهرستان یزد بمناسبت دهه مبارک فجر دارت بازان ?و دوندگان ?بانوی کارگر یزدی رقابتی نزدیک جذاب را برگزار کردند. به گزارش روابط عمومی مجموعه مسابقات انتخابی شهرستان یزد ویژه بانوان کارگر و خانواده های ایشان در رشته های دارت و دو 100 متر انجام شد. ??????????? در این مسابقات که […]

مسابقات انتخابی کارگران ویژه بانوان شهرستان یزد بمناسبت دهه مبارک فجر
دارت بازان ?و دوندگان ?بانوی کارگر یزدی رقابتی نزدیک جذاب را برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی مجموعه مسابقات انتخابی شهرستان یزد ویژه بانوان کارگر و خانواده های ایشان در رشته های دارت و دو 100 متر انجام شد.
???????????
در این مسابقات که روز سه شنبه 19 بهمن ماه در سالن چند منظوره مجموعه ورزشی کارگران استان برگزار گردید ابتدا 32 ورزشکار در رده سنی زیر 35 و 15 ورزشکار در رده سنی بالای 35 سال در ماده 100 متر دو و میدانی با هم به رقابت پرداختند که محدثه مورکیان، سمیرا مظفری و نازنین زارع با ثبت زمان های مناسب موفق شدند به ترتیب مقام های اول تاسوم رده سنی زیر 35 سال را بدست آورند.
در رده سنی بالای 35 سال عاطفه فهیمی توانست با اختلافی ناچیز مقام اول را کسب و مقام های دوم و سوم به ترتیب به فخرالسادات رستگاری و اعظم بنده زادگان رسید.
???????????
در ادامه بازیها در رشته دارت آغاز شد. رشته ای که در عین سادگی از هیجان بالایی برخوردار است. 33 بانوی دارت باز شانس خود را امتحان کردند. در پایان سعیده السادات پورحسینی با کسب 185 امتیاز از پرتاب های خود توانست رتبه اول را بدست آورد و بعد از آن طیبه دره زرشکی با 157 و مهناز حیدریان با 156 امتیاز رده های دوم و سوم را از آن خود کردند.
در پایان مسابقات به نفرات برتر لوح، مدال و جوایزی اهدا گردید.

گفتنی است این مسابقات زیر نظر هیئت ورزش کارگری استان یزد و با همکاری خانمها طیبه طهرانی نایب رئیس هیئت ورزش کارگری، نگار منتظرالحجه، سعیده برزگر، میرحسینی بعنوان داور رشته دارت، نرگس دهقان بعنوان داور رشته دو و میدانی، اعظم السادات للهی، مرضیه نداف و فهیمه السادات سیدمورتی برگزارگردید.

IMG_1217 IMG_1211