×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
ادامه مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران کشور – یزد از صعود به فینال بازماند.

img_9887مسابقات ?بسکتبال? قهرمانی کارگران کشور
برای کسب عنوان سوم تیم فولاد آلیاژی یزد فردا به مصاف تهران می رود.
به گزارش روابط عمومی مجموعه در ادامه رقابتهای بسکتبال قهرمانی کارگران کشور که در شهرستان شاهرود استان سمنان در حال برگزاری است، تیم فولاد آلیاژی یزد که با سه پیروزی و یک شکست بعنوان تیم اول گروه به نیمه نهایی صعود کرد، در دیداری نزدیک بازی را به میزبان واگذار کرد  و از رسیدن به فینال باز ماند.

تیم منتخب کارگران استان یزد که دوبازی روز نخست را با پیروزی پشت سرگذاشته بود در بازی سوم با نتیجه ۷۷ بر ۷۴ از قزوین شکست خورد ولی با پیروزی مقتدرانه ۶۳ بر ۵۳ برابر خراسان شمالی جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را بعنوان تیم گروه اول بدست آورد. در این مرحله که امروز سه شنبه ۱۴ دی ماه انجام شد تیم یزد که با خستگی ناشی از ۴ بازی در دو روز پا به میدان گذاشته بود در نیمه اول مقابل حریف خود شاهرود با نتیجه ۳۴ بر ۲۷ پیروز به رختکن رفت ولی در پایان نتیجه را ۶۱ بر ۵۷ به میزبان واگذار کرد تا نتواند علی رغم شایستگی فینالیست شود. در دیگر دیدار این مرحله اصفهان که در محله گروهی از فولاد آلیاژی یزد شکست خورده بود با نتیجه ۷۳ بر ۶۵ از سد تهران گذشت و فینالیست شد.
بنابراین فردا ابتدا تیم فولاد آلیاژی یزد با تهران دیدار رده بندی را برگزار می کنند و بعد ازآن اصفهان و میزبان بازی فینال را انجام خواهند داد.