تجلیل از مدیرعامل گروه تعاونی و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر یزد

تجلیل از مدیرعامل گروه تعاونی و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر یزد
آذر 16, 1395
72 بازدید

در مراسمی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد، مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و رئیس هیئت ورزش کارگری استان یزد از مدیرعامل گروه تعاونی پیشگامان کویر یزد و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان تجلیل به عمل آمد. به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی کارگران استان و به نقل از روابط […]

yzsport_7e8f40_1480147023

در مراسمی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد، مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و رئیس هیئت ورزش کارگری استان یزد از مدیرعامل گروه تعاونی پیشگامان کویر یزد و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی کارگران استان و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان یزد مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد به همراه محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس هیات دوچرخه سواری استان ، ابوالفضل کارگر معاون توسعه ورزش و رضا نارگانی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و تقی نژاد رئیس مجموعه ورزشی و هیئت ورزش کارگری استان در محل گروه تعاونی پیشگامان کویر یزد حضور یافته و از محمد رضا رضایی نژاد مدیرعامل گروه پیشگامان کویر یزد و همچنین مهدی پیشکوهی پور مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر به خاطر حضور فعال و مستمر در ورزش و حمایت از رشته های مختلف ورزشی به خصوص رشته دوچرخه سواری، افتخارآفرینی در میادین مختلف و هچنین کمک در امر برگزاری مسابقات دوچرخه سواری کارگران کشور به میزبانی استان یزد با اهدا لوح سپاس تجلیل کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در نشستی ضمن تشکر از اقدامات خوب باشگاه پیشگامان و حامی ورزش استان گفت: برخی اشخاص و سرمایه گذاران با سرمایه مالی و بعضی با سرمایه اعتباری شان از ورزش حمایت می کنند که این امر قابل تقدیر است و گروه پیشگامان کویر یزد در این امر پیشگام بوده و بر روی رشته هایی از جمله هندبال ، شنا ، واترپلو ، دوچرخه سواری سرمایه گذاری کرده است.

مسعود شریعتی افزود: برخی انتظارات نامناسب از حامیان مالی موجب بی رغبتی آنها به سرمایه گذاری در بخش ورزش می شود لذا تمام تلاشمان این است تا با حمایت و همکاری زمینه بیش از پیش بخش خصوصی در وزش را فراهم کنیم.

ریاحی رئیس هیات دوچرخه سواری استان هم در این نشست گفت: گروه پیشگامان کویر به عنوان یک شرکت پیشرو در قالب باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان در حوزه دوچرخه سواری خوش درخشیده و امروزه توانسته درآسیا خوش بدرخشد و مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد که نشان دهنده این است که اگر به ورزش توجه شود و نگاه ویژه به مقوله ورزش داشت ، موفقیت های زیادی حاصل خواهد شد.

وی افزود: باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان با برنامه ریزی ، مدیریت ، همدلی و تلاش به خوبی توانسته پرچم جمهوری اسلامی ایران را در میادین مختلف به اهتزاز درآورد که به همین دلیل برآن شدیم تا به عنوان ارکان دولت و متولیان ورزش استان از همت و تلاشتان در حوزه ورزش و حمایت از رشته های مختلف ورزشی به خصوص دوچرخه سواری رشته ای که اصالت آن به یزد به عنوان شهر دوچرخه ها است ، تقدیر و تشکر داشته باشیم.

محمدرضا رضایی نژاد به اهداف گروه و باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان در سرمایه گذاری در ورزش پرداخت و گفت: به دنبال این هستیم تا رشته هایی را که تحت پوشش باشگاه قرار دادیم با استعدادیابی و توجه به رده های پایه به جایگاه خوب و مطلوبی برسانیم و در کنار آن نگاهی نیز به بحث قهرمانی و حضور در سطح اول ورزش داریم.

وی با اشاره به اینکه در تلاشیم تا زیرساخت های مناسبی برای باشگاه فراهم کنیم افزود : باید شرایط حضور برای حامیان ورزش به گونه ای فراهم شود که آنها با تمایل بیشتری در ورزش سرمایه گذاری کنند نه اینکه ناامید شوند.