مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کارگران کشور با قهرمانی تیم یزد به کار خود پایان داد.

مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کارگران کشور با قهرمانی تیم یزد به کار خود پایان داد.
آذر 13, 1395
44 بازدید

تیم پیشگامان کویر یزد قهرمان مسابقات دوچرخه سواری کارگران کشور شد. مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کارگران کشور با قهرمانی تیم یزد به کار خود پایان داد. به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان یزد مسابقات قهرمانی کارگران کشور که از دیروز 11 آبان ماه به میزبانی استان یزد آغاز شده بود امروز با مشخص […]

img_9009

تیم پیشگامان کویر یزد قهرمان مسابقات دوچرخه سواری کارگران کشور شد.

مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کارگران کشور با قهرمانی تیم یزد به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان یزد مسابقات قهرمانی کارگران کشور که از دیروز 11 آبان ماه به میزبانی استان یزد آغاز شده بود امروز با مشخص شدن تیم ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد. این مسابقات در رده های سنی 20 تا 29 ، 30 تا 39 و 40 به بالا  و ماده های 4000 متر انفرادی، دور حذفی و استقامت جاده برگزار گردید.

صبح امروز طی مراسمی که با حضور دکتر سید امیر حسینی سرپرست محترم فدراسیون ورزش کارگری کشور، دکتر ریاحی مدیر کل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس هیئت دوچرخه سواری استان یزد، ابوالفضل کارگر معاون محترم ورزش و جوانان استان یزد، جمال تقی نژاد رئیس محترم هیئت ورزش کارگری استان یزد، اعضای محترم هیئت امنا مجموعه ورزشی کارگران استان، مدیرعامل و اعضای محترم هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر یزد، نیکنام مسئول محترم بسیج کارگری استان و جمعی دیگر از مسئولین استان برگزار شد از مقام آوران مسابقات روز نخست تجلیل و جوایز و مدالهای خود را دریافت نمودند.

در ادامه مسابقات در ماده استقامت آغاز گردید.

بیش از 50 دوچرخه سوار که از 14 استان حضور داشتند رقابتی نفس گیر به مسافت 80 کیلومتر داشتند و در پایان نتایج زیر حاصل شد.

 

ماده استقامت جاده

رده سنی 20 تا 29 سال

حمید بیک خورمیزی- یزد –   اول

حامد رحمتی  – تهران    –    دوم

علی متقیان  – خراسان رضوی –  سوم

 

رده سنی 30 تا 39 سال

محمد رجبلو-  یزد-  اول

سید میلاد محمد سید قالیچی –تهران-  دوم

سید معزالدین سید رضایی –  یزد-  سوم

 

رده سنی 40 به بالا

وحید دهقان زاده بافقی-  یزد –  اول

سید مهدی میرباقری- یزد-  دوم

محمدرضا الماسی – البرز-  سوم

 

به این ترتیب و پس از پایان مسابقات امتیازات تیمها محاسبه و تیم پیشگامان کویر یزد با امتیاز 87، استان تهران با 53 امتیاز، استان خراسان رضوی با 40 امتیاز موفق شدند مقام های اول تا سوم را بدست آورند و تیمهای استان البرز با 31 امتیاز و استان کرمان با 18 امتیاز به مقامهای چهارمی و پنجمی بسنده کردند.

 

این مسابقات با همکاری فدراسیون ورزش کارگری، هیئت دوچرخه سواری استان یزد، باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر یزد وهیئت ورزش کارگری استان یزد به مدت روز در شهرک کوثر و جاده خضر آباد برگزار گردید.