×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش کارگری استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد: مجمع عمومی هیات ورزش کارگری استان یزد روز شنبه یکم بهمن ماه در سالن شهید دهقان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور، بیژن شفیع خراسانی معاون پشتیبانی فدراسیون، محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علیرضا پورسلمان مدیرکل ورزش و جوانان استان و دیگر اعضای مجمع برگزار شد.

در ابتدا دستور کار جلسه توسط دبیر هیات قرائت شد.

سپس جمال تقی نژاد رئیس هیات استان گزارشی از عملکرد و بیلان مالی این هیات در سال ۱۴۰۰ ارائه کرد که مورد تصویب اعضای مجمع قرار گرفت.

در ادامه جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور ضمن قدردانی از فعالین ورزش کارگری این استان، گفت: رسالت اصلی فدراسیون ورزش کارگری و هیات های استانی تحقق شعار ورزش، نشاط و بهره وری است؛ کار کردن در حوزه ورزش کارگری یک کار جهادی بوده که قطعاً نشاط و شادابی نیروی کار، به سلامت جامعه نیز کمک می کند.

وی تقویت هیات های شهرستانی، اجرای پویش دوشنبه های ورزش کارگری و اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی را مورد تاکید قرار داد.

محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان جامعه کارگری یزد را قریب به۲۴۰ هزار نفر اعلام کرد و افزود: کارگران و نیروی انسانی به همراه خانواده این عزیزان چیزی بالغ بر ۸۰ درصد جمعیت استان را تشکیل داده اند و همین موضوع باعث شده یزد به نوعی یک استان کارگری در حوزه های مختلف به شمار رود؛ ارائه خدمات فرهنگی، ورزشی و رفاهی به این جامعه عظیم نیازمند همراهی دستگاه هایی همچون آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و بسیج می باشد.

علیرضا پورسلمان مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز با بیان اینکه ورزش کارگری در راستای برنامه عدالت محوری است، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر تولید و شکوفایی اقتصادی داخلی تاکید ویژه دارند و این امر زمانی به درستی محقق می شود که نیروی کار ما به عنوان گرداننده اصلی چرخ های اقتصاد کشور از سلامت روح و جسم برخوردار شوند تا به تبع آن بهره وری نیز افزایش یابد.

پورسلمان حمایت از ورزش کارگری استان را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: هیات ورزش کارگری استان یکی از هیات های خوب و فعال در سطح استان می باشد و آمار نشان می دهد در طول سالهای اخیر پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است.