×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
آغاز یازدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران شهرستان میبد/ قهرمان ۵ دوره گذشته مسابقات با توپ پُر به میدان آمد

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد: فوتسالیست های کارگر میبدی در یازدهمین دوره رقابتهای فوتسال کارگران این شهرستان پا به توپ شدند.

سید احمد علائی رئیس هیات ورزش کارگری شهرستان میبد ضمن اعلام این خبر گفت: یازدهمین دوره رقابتهای فوتسال کارگران میبد که همزمان با سوم خرداد آغاز شد، با حضور ۲۰ تیم در هفته های آتی ادامه خواهد داشت.

علائی از برگزاری این مسابقات در ۵ گروه ۴ تیمی خبر داد و اظهار داشت: در این دوره از رقابتها تیمهای کاشی ارچین،‌ کاشی نارین، ‌آلومین سرام و کاشی پارسیان در گروه یک قرار گرفتند که با وجود کاشی ارچین، رکورددار قهرمانی در فوتسال کارگران میبد،‌ کار برای دیگر تیمهای این گروه سخت و دشوار است.

در گروه دو تیمهای مجتمع کاشی، کاشی ونوس، گلچین بتن و کاشی ستاره قرار گرفتند و تیمهای کاشی گلچین،‌کاشی ماهان سرام، کاشی کورش و یاس کیسه گروه سه را تشکیل می دهند.

تیمهای کاشی صدراسرام،‌ کاشی امین،‌ کاشی خورشید و کاشی یاقوت در گروه چهار و تیمهای کاشی باستان،‌کیمیا سرام،‌کاشی احسان و گرانیت ناز سرام هم در گروه پنج این رقابتها قرار گرفتند.

رئیس هیات ورزش کارگری شهرستان میبد پایان مرحله گروهی را دهم خرداد اعلام و خاطرنشان کرد: تیمهایی که موفق شوند از مرحله گروهی این مسابقات به سلامت عبور کنند باید در روزهای ۱۱ لغایت ۱۶ خرداد برای رسیدن به جمع ۴ تیم برتر باهم رقابت کنند؛ دیدارهای رده بندی و فینال نیز روز ۲۱ خرداد برگزار و به همراه آن مراسم اختتامیه و اهدای جوایز را خواهیم داشت.

گفتنی است در بازی افتتاحیه این رقابتها تیم کاشی اُرچین مدافع عنوان قهرمانی با ۴ گل از سد کاشی پارسیان عبور کرد تا نشان دهد برای رسیدن به جام یازدهم فوتسال کارگران میبد نقشه هایی در سر دارد.