×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 25 June , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
درخشش تیم چادرملو اردکان در مسابقات دوومیدانی کارگران استان یزد

مرتضی زارع رئیس انجمن دو و میدانی کارگران استان یزد ضمن اعلام این خبر گفت: مسابقات دو و میدانی کارگران استان یزد به منظور انتخاب نفرات برتر جهت حضور در مسابقات قهرمانی کارگران کشور صبح روز جمعه ۱۴ آبان ماه در ورزشگاه شهید نصیری برگزار شد.
وی افزود: مسابقات در رشته های مختلف برگزار که در پایان تیم مجتمع صنعتی چادرملو اردکان با کسب مدالهای خوش رنگ موفق شد بر سکوی قهرمانی بایستد وتیم های آتش نشانی یزد و کاشی یاقوت به ترتیب مقام دوم و سوم را تصاحب کردند.
زارع ضمن تقدیر از حضور ورزشکاران کارگر دو و میدانی کار استان در این رقابتها خاطرنشان کرد: در بخش انفرادی مسابقات حمیدرضا امامی در ماده ۱۰۰ متر، حسن عرب در ماده های ۲۰۰متر و ۴۰۰متر و حامد خادمی در ماده ۱۵۰۰ متر بر سکوی قهرمانی ایستادند؛ همچنین محمدرضا ترابی در ماده پرتاب نیزه و محمدرضا اصلانی در ماده پرش طول صاحب گردن آویز طلا شدند تا نائب قهرمانی تیم آتش نشانی یزد را رقم بزنند.
گفتنی است این دوره از رقابت ها به همت انجمن دوومیدانی کارگران استان یزد و باهدف انتخاب نفرات برتر جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور برگزار شد که ۳۳ ورزشکار در قالب شش تیم از چادرملو، آتش نشانی، کاشی یاقوت، مرکز بهداشت، کاشی پرسپولیس و عقاب حضور داشتند.