×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 25 June , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
مسابقه های اولین المپیاد ورزش کارگری استان یزد آغاز می شود

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی و رفاهی کارگران استان کارگران استان یزد؛ محمدهادی آقائی دبیر هیئت ورزش کارگری استان یزد نیز گستره فعالیت هیئت را بسیار وسیع دانست و افزود: تمامی رشته های ورزشی در کشور دارای یک فدراسیون و در استان ها نیز هر ورزش یک هیئت دارد؛ در خصوص ورزش کارگری اینگونه نیست و هیئت ورزش کارگری تمام رشته های ورزشی موجود را شامل می شود.
محمد هادی آقایی ادامه داد: هیئت های ورزش کارگری شهرستان ها با حضور در شرکت ها باید امکان برگزاری مسابقات میان کارگران را فراهم کنند و هیئت استان آمادگی کامل جهت همکاری لازم را دارد.
وی در خصوص فلسفه هیئت گفت: افزایش بهره وری تولید از طریق افزایش تحرک بدنی کارگران؛ برای ما مهم است که کارگران لحظاتی هرچند کوتاه را در محل کار خود یا بعد از پایان ساعت کاری به ورزش اختصاص دهند تا سرانه ورزش استان نیز افزایش یابد.
رئیس مجموعه ورزشی کارگران استان در ادامه به المپیاد ورزش کارگری استان اشاره کرد و افزود: این المپیاد برای اولین بار در کشور توسط استان یزد برنامه ریزی و مراسم افتتاحیه آن هم برگزار شد ولی با شروع موج پنجم کرونا مسابقات لغو شد؛ هم اکنون سعی در برگزاری مسابقات با رعایت پروتکل ها بهداشتی در شرکت ها داریم و بزودی شاهد اخبار خوبی در این خصوص هستیم.