×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 25 June , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

جلسه هیئت رییسه ورزش کارگری استان یزد با حضور عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دیگر اعضای هیئت برگزار و مسائل و مشکلات ورزش کارگری استان مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه عماد تشکری با اشاره به نقش ورزش در دوران کرونا گفت: در حال حاضر که موج نگرانی و اضطراب در کشور ما به سبب وجود بیماری و ویروس منحوس کرونا حاکم شده است، توجه به ورزش در بالابردن روحیه و نشاط افراد کمک شایانی می کند.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: با توسعه اماکن ورزشی به ویژه مجموعه های ورزشی کارگران که در شهرستانها نیمه کاره مانده اند می توان در توسعه ورزش کارگری نقش موثری را ایفا کرد. یکی از موضوعات مهم در بحث توسعه ورزش کارگری توجه و نوع تفکر کارفرمایان به ورزش است.
وی کرونا را عامل بزرگ در تعطیلی مجموعه های ورزشی دانست و خاطرنشان کرد: متاسفانه وجود کرونا باعث شده درآمدزایی باشگاه ها و مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان به حد صفر برسد؛ حتی نگهداری از اماکن ورزشی خالی نیز مستلزم هزینه های بالایی است که اکثر باشگاه داران را دچار مشکل کرده است.
تشکری اشاره ای به جشنواره ها و مسابقات ورزشی ویژه کارگران داشت و اظهار کرد: هیئت ورزش کارگری با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجموعه ورزشی کارگران در دوران کرونا با رعایت کامل نکات بهداشتی اقدام به برگزاری همایش های ورزشی در سطح همگانی و مسابقات انتخابی کرد و تا حدود زیادی نشاط و امید را درجامعه کارگری افزایش داد.
در این جلسه جمال تقی نژاد رئیس هیئت ورزش کارگری و محمد هادی آقایی رئیس مجموعه فرهنگی ورزشی و رفاهی کارگران استان توضیحاتی در خصوص عملکرد حوزه ورزش کارگری در ماه های اخیر را ارائه و پیشنهاد برگزاری المپیاد ورزش کارگری استان یزد با هدف ایجاد شور و نشاط در میان جامعه کارگری و شناسایی استعدادهای برتر کارگران ورزشکار را مطرح نمودند؛ این پیشنهاد با موافقت اعضای جلسه روبرو و مقرر شد جزئیات برگزاری این المپیاد در جلساتی با حضور نمایندگان واحدهای تولیدی و صنعتی استان طرح و بررسی شود.