تیم پیشگامان کویر یزد قهرمان مسابقات دوچرخه سواری کارگران کشور شد.

مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کارگران کشور با قهرمانی تیم یزد به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان یزد مسابقات قهرمانی کارگران کشور که از تاریخ ۰۳/۰۵/۹۸ لغایت ۰۵/۰۹/۹۸ به میزبانی استان یزد آغاز شده بود امروز با مشخص شدن تیم ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد. این مسابقات در رده های سنی زیر ۳۰سال، ۳۱ تا ۴۰، ۴۱ تا ۵۰ و ۵۱ به بالا در ماده های تایم تریل، دور حذفی و استقامت جاده برگزار گردید.

صبح امروز طی مراسمی که با حضور آقایان دکتر جواد رمضی ریاست محترم فدراسیون ورزش کارگری کشور، بیژن خراسانی نایب رئیس محترم فدراسیون ورزش کارگری کشور، دکتر ریاحی مدیر کل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عباس امرالهی مدیر محترم اجتماعی تعاون کار و رفاه اجتماعی، سید امیر میروکیلی ریاست محترم حراست تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جمال تقی نژاد رئیس محترم هیئت ورزش کارگری استان یزد، محمد هادی آقایی نایب رئیس محترم هیئت ورزش کارگری استان، سرکار خانم اله جورابی عضو محترم شورای شهر، اعضای محترم هیئت ورزش کارگری استان، مدیرعامل و اعضای محترم هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر یزد، اعضای محترم هیئت دوچرخه سواری استان و جمعی دیگر از مسئولین استان برگزار شد از مقام آوران تجلیل و جوایز و مدالهای خود را دریافت نمودند.

بیش از ۶۳ دوچرخه‌سوار در قالب ۱۶ تیم از ۱۵ استان( یزد، کرمان، البرز، مرکزی، آذربایجان شرقی، فارس ، خراسان جنوبی و خراسان رضوی، تهران، لرستان، مازندران، اصفهان، کرمانشاه، بوشهر، هرمزگان) حضور داشتند که با یکدیگر رقابتی نفس‌گیر داشته و در پایان نتایج زیر حاصل شد.

🔹نتایج مسابقات تایم تریل:

🔸رده سنی زیر ۳۰ سال:

۱-مجید تقی فر (مرکزی)

۲-محسن یحیایی (البرز)

۳-سعید معتمدیان (آذربایجان شرقی)

🔹 رده سنی ۳۱ تا ۴۰ :

۱-حسین محمدی ها(البرز)

۲-مهدی علمایی (یزد الف)

۳- احمد قمری(مرکزی)

🔸رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال:

۱-سعید چهرزاد(کرمان)

۲-سید مهدی میرباقری (یزد الف)

۳-حسین داودیان(خراسان رضوی)

🔸رده‌ سنی ۵۱ سال به بالا:

۱-بیژن امیر آخوری (یزد الف)

۲-غلامرضا علی نژاد (کرمان)

۳-ایرج یحیایی(البرز)

🔹نتایج مسابقات دور حذفی:

🔸رد‌‌‌‌ه سنی زیر ۳۰ سال:

۱- محسن یحیایی(البرز)

۲-سجاد طباطبایی(یزد الف)

۳-مجید تقی فر(مرکزی)

🔸رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال:

۱- مهدی علمایی( یزد الف)

۲- سید میلاد قالیچی ( تهران)

۳- فراز شکری( تهران)

🔸رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال:

۱- سید مهدی میرباقری( یزد الف)

۲- سعید چهرزاد( کرمان)

۳- مهدی روزبهان( خراسان رضوی)

🔸رده سنی ۵۱ سال به بالا:

۱- غلامرضا علینژاد( کرمان)

۲- بیژن امیر آخوری( یزد الف)

۳- ایرج یحیایی( البرز)

🔹نتایج مسابقات ماده استقامت جاده

🔸رده سنی زیر ۳۰ سال

۱- محسن یحیایی ( البرز)

۲- رسول گلزاری( کرمان)

۳- مجید تقی فر( مرکزی)

🔸رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال:

۱- سید میلاد قالیچی ( تهران )

۲- احمد قمری ( مرکزی)

۳- مجید علمایی( یزد الف)

🔸رده سنی ۴۱ تا ۵۰ سال:

۱- جواد دنیادیده ( آذربایجان شرقی)

۲- وحید دهقانی زاده ( یزد ب)

۳- مهدی روزبهان( خراسان رضوی)

🔸رده سنی ۵۱ سال به بالا:

۱- بیژن امیر آخوری( یزد الف)

۲- ایرج یحیایی( البرز)

۳- مهدی احمدی ناصری( خراسان رضوی)

به این ترتیب پس از پایان مسابقات امتیازات تیمها محاسبه و تیم پیشگامان کویر یزد با ۲۲۷امتیاز، استان البرز با ۱۸۵ امتیاز، استان کرمان با ۱۸۰ امتیاز موفق شدند مقام‌های اول تا سوم را بدست آورند و تیمهای استان مرکزی با ۱۰۷ امتیاز و استان آذربایجان شرقی با ۹۳ امتیاز به مقامهای چهارم و پنجم بسنده کردند.

این مسابقات با همکاری فدراسیون ورزش کارگری، هیئت دوچرخه‌سواری استان یزد، باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان کویر یزد و هیئت ورزش کارگری استان یزد به مدت دو روز در شهرک کوثر (کاریزلند )برگزار گردید.

روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان یزد

شما ممکن است این را هم بپسندید