استعفای جمال تقی نژاد از ریاست مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد

استعفای جمال تقی نژاد از ریاست مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد
مرداد 22, 1398
45 بازدید

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی کارگران استان یزد، جلسه هیئت اجرایی مجموعه های فرهنگی ورزشی و رفاهی کارگران استان با حضور رئیس و اعضای این هیئت برگزار شد که جمال تقی نژاد از ریاست مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزداستعفا نمود که پس از بحث و تبادل نظر با استعفای ایشان موافقت […]

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی کارگران استان یزد، جلسه هیئت اجرایی مجموعه های فرهنگی ورزشی و رفاهی کارگران استان با حضور رئیس و اعضای این هیئت برگزار شد که جمال تقی نژاد از ریاست مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزداستعفا نمود که پس از بحث و تبادل نظر با استعفای ایشان موافقت گردید. و طی حکمی وی به عنوان رئیس مجموعه ورزشی کارگران شهرستان اردکان منصوب گردید.
در این حکم آمده است:
جناب آقای تقی نژاد
با سلام
با عنایت به بند “6” ماده “10” اساسنامه مجموعه های ورزشی و تفریحی کارگران و نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی، با حفظ پست سازمانی و به موجب این ابلاغ شما را به عنوان “رئیس مجموعه ورزشی کارگران شهرستان اردکان” منصوب می نمایم.
انتظار می رود با استعانت از خداوند متعال در پیشبرد وظایف و مسئولیت های خود ، با اتکا به ظرفیت ها و سرمایه های انسانی و با بهره گیری از خرد جمعی و تعامل، در اجرای اهداف مجموعه اهتمام لازم را داشته باشید. توفیقات روزافزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

محمد حسین ریاحی
رئیس هیئت اجراییIMG_0047