حضور ورزشکاران یزدی در مسابقات جهانی کارگران در اسپانیا

حضور ورزشکاران یزدی در مسابقات جهانی کارگران در اسپانیا
تیر 23, 1398
46 بازدید

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزشی کارگران استان یزد: دو تن از ورزشکاران یزدی در قالب کاروان طلایه داران رونق تولید به ششمین دوره مسابقات جهانی کارگران به اسپانیا اعزام می شوند. خانم ها ساناز اروندی و آزاده قشقایی در رشته های جودو و پتانک از استان یزد در کاروان اعزامی کشورمان به اسپانیا حضور […]

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزشی کارگران استان یزد: دو تن از ورزشکاران یزدی در قالب کاروان طلایه داران رونق تولید به ششمین دوره مسابقات جهانی کارگران به اسپانیا اعزام می شوند.

خانم ها ساناز اروندی و آزاده قشقایی در رشته های جودو و پتانک از استان یزد در کاروان اعزامی کشورمان به اسپانیا حضور خواهند داشت.

لازم به ذکر است در مسابقات قهرمانی کارگران کشور در سال گذشته هشت نفر از ورزشکاران یزدی در رشته های مختلف به اردو های تیم ملی کارگری دعوت شدند که دو نفر از بانوان یزدی موفق به عضویت در تیم ملی کارگران کشور گردیدندکه برای آنها آرزوی موفقیت و کسب مقام برای استان یزد و کشور عزیزمان ایران را داریم.

ششمین دوره مسابقات ورزشی کارگران جهان متشکل از 140 نفر می باشد که از این تعداد ۱۲۰ نفر را ورزشکاران کارگر زن و مرد تشکیل می‌دهند که در ۹ رشته ورزشی کشتی فرنگی، کشتی ساحلی، والیبال ساحلی، کاراته (مردان)، دوومیدانی، تنیس‌روی میز، پتانگ، شنا و جودو (زنان و مردان) در قالب ۱۶ تیم در این دوره از مسابقات که 11 الی 16 تیرماه در شهر تورتوسای اسپانیا برگزار خواهد شد حضور خواهند یافت.

photo_۲۰۱۹-۰۶-۲۷_۰۷-۲۶-۱۴