همایش بزرگ کویرنوردی کارگران کشور به میزبانی استان یزد با حضور 14 تیم برگزار شد.

همایش بزرگ کویرنوردی کارگران کشور به میزبانی استان یزد با حضور 14 تیم برگزار شد.
آبان 29, 1397
33 بازدید

به گزارش روابط عمومی هئیت ورزش کارگری استان مراسم افتتاحیه اولین همایش کویرنوردی در سال 1397 با حضور 100 کویرنورد از استان های تهران، اصفهان، خراسان، چهارمحال و بختیاری ، بندرعباس و…. در محل ورزشگاه شهید نصیری یزد به منظور گرامیداشت ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام و همچنین هفته وحدت برگزار شد. در این […]

به گزارش روابط عمومی هئیت ورزش کارگری استان مراسم افتتاحیه اولین همایش کویرنوردی در سال 1397 با حضور 100 کویرنورد از استان های تهران، اصفهان، خراسان، چهارمحال و بختیاری ، بندرعباس و…. در محل ورزشگاه شهید نصیری یزد به منظور گرامیداشت ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام و همچنین هفته وحدت برگزار شد. در این مراسم آقای دکتر رمضی رییس هئیت فدراسیون کارگری با بیان اینکه در سال 97 اولین همایش کویرنوردی کشوری ویژه آقایان به میزبانی استان یزد اتفاق افتاد.
وی نوید کویرنوردی بانوان را در خراسان شمالی داد و افزود: برنامه مدون و مرتب کویرنوردی و کوهنوردی در برنامه های هئیت گنجانده می شود. گفتنی است این همایش با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره کل ورزش و جوانان، هیات ورزش کارگری و با حمایت شرکت فولاد آلیاژی ایران در روزهای 28 و 29 آبان ماه انجام شد.