موی تای کاران تیم فولاد آلیاژی یزد در رقابت های قهرمانی کارگران کشور خوش درخشیدند

موی تای کاران تیم فولاد آلیاژی یزد در رقابت های قهرمانی کارگران کشور خوش درخشیدند
مهر 3, 1396
61 بازدید

مسابقات موی تای قهرمانی کارگران کشور با کسب چهار مدال رنگارنگ موی تای کاران فولاد آلیاژی یزد در لرستان به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش گارگری استان یزد،  رقابت های موی تای قهرمانی کارگران کشورکه در روز پنجشنبه مورخ ۳۰ شهریور به میزبانی استان لرستان شهرستان خرم آباد برگزار شد و با […]

مسابقات موی تای قهرمانی کارگران کشور با کسب چهار مدال رنگارنگ موی تای کاران فولاد آلیاژی یزد در لرستان به پایان رسید.

photo_2017-09-24_13-34-51photo_2017-09-24_13-35-03 photo_2017-09-24_13-34-55

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش گارگری استان یزد،  رقابت های موی تای قهرمانی کارگران کشورکه در روز پنجشنبه مورخ ۳۰ شهریور به میزبانی استان لرستان شهرستان خرم آباد برگزار شد و با درخشش ورزشکاران تیم فولاد آلیاژی یزد به کار خود پایان داد.

در این مسابقات ۲۰۰ موی تای کار از ۱۵ استان سراسر کشور حضور داشتند و در اوزان مختلف رده های سنی بزرگسالان و  جوانان با یکدیگر به رقابت پرداختند .

در پایان این مسابقات، محمد فتاحی در وزن ۶۷ کیلوگرم در رده جوانان موفق به کسب مدال طلا شد و برسکوی نخست ایستاد و سید علی هاشمی  در همین رده  در وزن ۴۲ کیلوگرم مدال نقره را از آن خود کردند.

همچنین در رده سنی بزرگسالان این مسابقات، حسین دره شیری در وزن ۵۱ کیلوگرم و سید محمد هاشمی در وزن ۸۶ کیلوگرم موفق به کسب نشان برنز شدند و بر سکوی سوم ایستادند  .