×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Sunday, 29 January , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 1 خبر
مسابقات لیگ دسته دو فوتسال قهرمانی کارگران کشور

فوتسالیستهای شهرداری یزد بعنوان نماینده کارگران استان به مصاف رقبا می روند.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی کارگران استان یزد مسابقات لیگ دسته دو فوتسال کارگران کشور به میزبانی استان گیلان برگزار خواهد شد. بر این اساس تیم شهرداری یزد که سال گذشته در مسابقات فوتسال انتخابی کارگران استان یزد موفق شده بود به مقام قهرمانی دست یابد بعنوان نماینده استان در این رقابتها حاضر شده است. این مسابقات شب گذشته با حضور ۶ تیم از استان های ارومیه، البرز، سمنان، گیلان، مرکزی و یزد قرعه کشی شد و تیمها برنامه بازیهای خود را دریافت نمودند. مسابقات از ساعت ۹ صبح امروز یکشنبه آغاز می گردد که تیم های برتر به لیگ دسته یک کارگران کشور راه خواهند یافت.

فرهاد خواجه بافقی، محمد ابراهیم امیری، شریفی مقدم، مرتضی حبیبی، وحید ابوئی مهریزی، سید مرتضی موسوی محمد نژاد، هادی احمدی، سید حسام الدین حیدری،  علی خباز، مهدی رضائی سرو علیا بازیکنانی هستندکه به سرپرستی علیرضا قطب الدینی و مربیگری فرهاد یاوری برای صعود به لیگ دسته یک کارگران کشور پا به این رقابتها می گذارند.

گفتنی است این مسابقات قرار بود از ۶ اسفند ماه آغاز شود که به دلیل شرایط نامساعد آب و هوایی لغو و از امروز ۱۵ اسفند ماه در مجموعه ورزشی کارگران سنگاچین بندر انزلی استارت می خورد.