مسابقات فوتسال کارگران شهرستان اردکان پایان یافت.

مسابقات فوتسال کارگران شهرستان اردکان پایان یافت.
بهمن 23, 1395
38 بازدید

اختتاميه مسابقات فوتسال كارگران انتخابي شهرستان اردكان برگزار شد کاپ قهرمانی در خانه گلسرام به گزارش روابط عمومي مجموعه ورزشی کارگران استان یزد به نقل از اداره تعاون،كار و رفاه اجتماعي شهرستان  اردكان مسابقات انتخابی کارگران شهرستان اردکان با معرفی تیم های اول تا سوم به پایان رسید. مراسم اختتاميه مسابقات فوتسال كارگران شهرستان اردكان […]

اختتاميه مسابقات فوتسال كارگران انتخابي شهرستان اردكان برگزار شد

کاپ قهرمانی در خانه گلسرام

به گزارش روابط عمومي مجموعه ورزشی کارگران استان یزد به نقل از اداره تعاون،كار و رفاه اجتماعي شهرستان  اردكان مسابقات انتخابی کارگران شهرستان اردکان با معرفی تیم های اول تا سوم به پایان رسید.

مراسم اختتاميه مسابقات فوتسال كارگران شهرستان اردكان جام فجر38 با حضور فرماندار ،رئيس اداره تعاون،كار و رفاه اجتماعي ،رئيس اداره ورزش و جوانان ، اعضاي شوراي شهر و تني چند از مسئولين شهرستان در سالن ورزشي فجر برگزار گرديد  .

اين دور از مسابقات با حضور ده تيم از 95/10/28 به مناسبت دهه مبارک فجر آغاز شده بود روز چهارشنبه 20 بهمن ماه با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد. در پایان این مسابقات که هرهفته در سالن فجر اردکان پر هیجان و جذاب دنبال می شد، تيم كاشي گلسرام با غلبه بر حریف خود در فینال سرود قهرمانی خواند.  تيمهای كاشي ايفا سرام و پاميدكو به ترتیب در جایگاههای دوم و سوم قرار گرفتند.

گفتنی است تیم های برتر کاپ و جوایز خود را ازدستان مسئولین شهرستان اردکان دریافت نمودند.

اختتام