×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 25 June , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
مسابقات انتخابی کارگران یزد دررشته های تیراندازی با اسلحه بادی، پرس سینه و دارت برگزار گردید.

مسابقات انتخابی بمناسبت دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان یزد مسابقات انتخابی ویژه کارگران امروز جمعه ۸ بهمن ۹۵ به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد. در مسابقه اول سالن سپاه میزبان کارگران یزدی بود که آماده بودند سیبلهای نشان را تیرباران کنند. در این مسابقات ۳۰ ورزشکار حضور داشتند که در پایان یک رقابت نفس گیر مهدی باقری از شرکت توربین های غدیر یزد با کسب ۹۷ امتیاز مقام نخست را بدست آورد. سید حسین منصوری و علی اصغر حسنی با کمی بدشانسی و با یک اختلاف امتیاز نسبت به نفر اول در مجموع ۹۶ امتیاز بدست آوردند که به ترتیب در جایگاههای دوم و سوم قرار گرفتند.

در مسابقه دوم مسابقات پرس سینه در مجموعه ورزشی کارگران و با حضور ۱۶ ورزشکار در چهار بخش انجام شد. در این رقابتها پس از دست و پنجه نرم کردن ورزشکاران با پولاد سرد محمدرضا سعید نیا، مجید نبوی و سید محمود کاظمی در رده پیشکسوتان، نادر شاکر، محمد هادی بال و سعید راد در وزن ۷۴ کیلوگرم، محمدرضا سعید نیا، محمد حسین سلطانی و مجید نبوی در وزن ۱۱۰- کیلوگرم به ترتیب بر سکوهای اول تا سوم تکیه زدند. در وزن ۱۱۰+ کیلوگرم نیز مرتضی عنصری موفق شد به مقام قهرمانی برسد.

در مسابقه سوم که عصر جمعه انجام شد ۲۶ ورزشکار بصورت دو به دو و حذفی به رقابت پرداختند که بعد از انجام بازی های متعدد ۵ نفر به دور پایانی رسیدند. در دور پایانی هر ورزشکاری که زودتر به امتیاز ۱۰۱  به بالا می رسید صاحب مقام نخست می شد. حمیدرضا کاظمی با پشت سرگذاشتن دیگر رقبا موفق شد زودتر از امتیاز ۱۰۱ عبور کند و مقام اول را بدست آورد و محمد حسین سخی و ایمان مطیعی نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

در پایان به نفرات برتر در رشته های مختلف لوح، مدال و جوایزی اهدا شد.

گفتنی است این مسابقات با همکاری هیئت ورزش کارگری استان یزد و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان یزد برگزار گردید که رضا برزگر، احسان باقریان، محمد حسین جوادزاده، غلامرضا جلیلی، علیرضا مجیدی، صابری، همتی، هدایتی، اسدا… کاجی یزدی، شایق و علیرضا مولایی در برگزاری این مسابقات همکاری ویژه ای داشتند.

لازم به ذکر است مسابقات انتخابی کارگران جمعه هفته بعد نیز در رشته های دیگر برگزار خواهد شد.

IMG_0423 (Copy) IMG_0604 (Copy) IMG_0340 (Copy) IMG_0349 (Copy) IMG_0371 (Copy)  IMG_0624 (Copy) IMG_0635 (Copy) IMG_0673 (Copy)