مسابقات انتخابی کارگران یزد دررشته های تیراندازی با اسلحه بادی، پرس سینه و دارت برگزار گردید.

مسابقات انتخابی کارگران یزد دررشته های تیراندازی با اسلحه بادی، پرس سینه و دارت برگزار گردید.
بهمن 9, 1395
45 بازدید

مسابقات انتخابی بمناسبت دهه مبارک فجر به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان یزد مسابقات انتخابی ویژه کارگران امروز جمعه 8 بهمن 95 به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد. در مسابقه اول سالن سپاه میزبان کارگران یزدی بود که آماده بودند سیبلهای نشان را تیرباران کنند. در این مسابقات 30 ورزشکار حضور داشتند […]

مسابقات انتخابی بمناسبت دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان یزد مسابقات انتخابی ویژه کارگران امروز جمعه 8 بهمن 95 به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد. در مسابقه اول سالن سپاه میزبان کارگران یزدی بود که آماده بودند سیبلهای نشان را تیرباران کنند. در این مسابقات 30 ورزشکار حضور داشتند که در پایان یک رقابت نفس گیر مهدی باقری از شرکت توربین های غدیر یزد با کسب 97 امتیاز مقام نخست را بدست آورد. سید حسین منصوری و علی اصغر حسنی با کمی بدشانسی و با یک اختلاف امتیاز نسبت به نفر اول در مجموع 96 امتیاز بدست آوردند که به ترتیب در جایگاههای دوم و سوم قرار گرفتند.

در مسابقه دوم مسابقات پرس سینه در مجموعه ورزشی کارگران و با حضور 16 ورزشکار در چهار بخش انجام شد. در این رقابتها پس از دست و پنجه نرم کردن ورزشکاران با پولاد سرد محمدرضا سعید نیا، مجید نبوی و سید محمود کاظمی در رده پیشکسوتان، نادر شاکر، محمد هادی بال و سعید راد در وزن 74 کیلوگرم، محمدرضا سعید نیا، محمد حسین سلطانی و مجید نبوی در وزن 110- کیلوگرم به ترتیب بر سکوهای اول تا سوم تکیه زدند. در وزن 110+ کیلوگرم نیز مرتضی عنصری موفق شد به مقام قهرمانی برسد.

در مسابقه سوم که عصر جمعه انجام شد 26 ورزشکار بصورت دو به دو و حذفی به رقابت پرداختند که بعد از انجام بازی های متعدد 5 نفر به دور پایانی رسیدند. در دور پایانی هر ورزشکاری که زودتر به امتیاز 101  به بالا می رسید صاحب مقام نخست می شد. حمیدرضا کاظمی با پشت سرگذاشتن دیگر رقبا موفق شد زودتر از امتیاز 101 عبور کند و مقام اول را بدست آورد و محمد حسین سخی و ایمان مطیعی نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

در پایان به نفرات برتر در رشته های مختلف لوح، مدال و جوایزی اهدا شد.

گفتنی است این مسابقات با همکاری هیئت ورزش کارگری استان یزد و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان یزد برگزار گردید که رضا برزگر، احسان باقریان، محمد حسین جوادزاده، غلامرضا جلیلی، علیرضا مجیدی، صابری، همتی، هدایتی، اسدا… کاجی یزدی، شایق و علیرضا مولایی در برگزاری این مسابقات همکاری ویژه ای داشتند.

لازم به ذکر است مسابقات انتخابی کارگران جمعه هفته بعد نیز در رشته های دیگر برگزار خواهد شد.

IMG_0423 (Copy) IMG_0604 (Copy) IMG_0340 (Copy) IMG_0349 (Copy) IMG_0371 (Copy)  IMG_0624 (Copy) IMG_0635 (Copy) IMG_0673 (Copy)