مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کارگران کشور – استان یزد

img_8386

پایان روز نخست مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی کارگران کشور

 

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگری استان یزد مسابقات قهرمانی کارگران کشور که صبح امروز در رشته ۴۰۰۰ متر انفرادی آغاز شده بود، عصر امروز با معرفی نفرات برتر در رشته دورحذفی به کار خود پایان داد. در این رشته نیز همانند صبح این رکابزنان تیم پیشگامان کویر یزد بودند که خوش درخشیدند. در مسابقات دورحذفی که به مسافت ۳۵ کیلومتر برگزار گردید در دررده سنی ۲۰ تا ۲۹ سال حمید بیک خورمیزی از یزد، سید ضیاءالدین مذهبی از یزد و بهروز سلطانی از زنجان به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود نمودند.

در رده سنی ۳۰ تا ۳۹ سال کمال راضی از خراسان رضوی، محمد رجبلو از یزد و احمد قمری از مرکزی با حذف دیگر رقبایشان مقام های اول تا سوم را بدست آوردند و در رده سنی ۴۰ به بالا داود میرباقری از یزد، امید اسفندیاری از تهران و محمدرضا الماسی از البرز حائز مقام های اول تا سوم شدند.

مسابقات در روز نخست به پایان رسید و دوچرخه سواران جهت استراحت به خوابگاه مراجعه نمودند. گفتنی است در روز دوم و پایانی مسابقات که از ساعت ۹ صبح فردا آغاز می شود ورزشکاران در رشته استقامت جاده با یکدیگر به رقابت می پردازندکه این مسابقات در جاده خضرآباد یزد برگزار خواهد شد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code